0 (554) 405-7115

whatsapp

Hakkımızda

Yazı Boyutu

Fatih Sürücü ve Operatörlük Kursu TEMEL EFE öncülüğünde1989 yılında Trabzon´da Fatih mahallesinde hizmet vermeye başlayan ve bugüne kadar binlerce kursiyere başarıyla ehliyet kazandıran kaliteli bir kurs olmuştur.

Alanında uzman eğitim kadrosu, son model araçları ile öğrencilerimize doğru araç kullanma becerilerini öğretirken; güvenli sürüş teknikleri ile daha iyi bir sürücü olmalarını sağlayacak düşünce yapısını kazandırmayı ilke edindik.

Kalite, teknoloji ve güvenden taviz vermeyen eğitim anlayışımız ile beklentilerinizi karşılamanın, mutlu ve dost müşteriler edinmenin kıvancını yaşıyoruz.

Fatih Sürücü Kursu’nun çok tercih edilmesinin asıl sebebi kursiyerlerle düzeyli ve sıcak bir ilişki kurulması, ödemelerde kolaylıklar sağlanması yanında kaliteli bir eğitim vermesidir. Kursumuzda A, A1, A2 (MOTOSİKLET), B (MANUEL- OTOMATİK), D (OTOBÜS), D1 (MİNİBÜS), C (KAMYON), CE (TIR-ÇEKİCİ), sınıflarında sürücü belgesi ve OPERATÖRLÜK belgeleri verilmektedir. Ayrıca özel direksiyon dersleri de vererek araç kullanımını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Fatih Sürücü Kursu; sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.